Відкриття гаражних воріт

Аварійне відкриття гаражного замка гарантує терміновий доступ до приміщення де розміщено автомобіль, інструменти чи інше майно. Варто викликати службу Lock Open Service, коли гаражні ворота не відкриваються, втрачено ключ від замка чи відсутнє живлення. Наші спеціалісти мають необхідні спец. інструменти для екстреного відкриття дверей в гараж різного типу.

Терміновий виїзд

Працюємо в екстреному режимі. Приїзд майстра займає до 30 хв. у Львові.

Перевірені майстри

Компетентні спеціалісти гарантують повну конфіденційність та делікатне ставлення до автоматики.

Технічні засоби

Майстри використовують сучасні прилади для відкривання гаражних замків та воріт.

відкриття гаражних воріт львів

Основні причини, чому може виникнути потреба в аварійному відкритті гаражу, такі:

  • Втрата ключа від замка або його поломка.
  • Заблокування замка або затор замка через корозію або інші причини.
  • Відмова електронної системи відкривання воріт.

У випадках, коли замок гаражу заблокований або ключ загублено, намагатися самостійно його відкрити може призвести до ще більших проблем і збитків. Відчинення гаражу без належного досвіду та спеціального інструменту може призвести до поломки замка, а також до пошкодження воріт. Також, самостійне відкриття гаражу може бути небезпечним, особливо якщо ворота обладнані електричними приводами.

Чи можливо відкрити заблокований гараж самостійно?

Щоб відкрити гараж самостійно, вам потрібно знати, чому саме він заблокований. Якщо проблема полягає в заблокованому замку або ключі загублені, то, можливо, вам вдасться розблокувати гараж самостійно за допомогою простих інструментів, таких як лом або провід. Однак, вам слід усвідомити, що спроби самостійного відкриття можуть призвести до пошкодження замка або інших частин гаражу, що зробить його відкриття складнішим і дорожчим у ремонті.

Крім того, самостійне відкриття гаражу може бути небезпечним. Наприклад, якщо гараж оснащений системою безпеки, спроби відкрити його самостійно можуть призвести до відкриття сигналізації і привернення уваги правоохоронних органів.

Отже, у більшості випадків краще звернутися до наших професіоналів, які мають досвід і необхідні інструменти для аварійного відкриття гаражу. Вони зможуть швидко і ефективно відкрити заблокований гараж, не завдаючи шкоди вашому майну. Крім того, спеціалісти зможуть надати вам поради щодо підвищення безпеки вашого гаражу і уникнення подібних проблем у майбутньому.

Вартість аварійного відкриття гаража

Послуги відкривання Вартість
Відкривання замка в гаражі під сувальдний ключ 300 грн.
Відкрити гаражний замок під рейковий ключ від 350 грн.
Відкривання ролетного замка 400 грн.
Відкривання навісного гаражного замка від 350 грн.

Часті запитання

Вартість відкривання автоматичних гаражних воріт залежить від наявності світла. У випадку злому замка без ключа, вартість може бути вищою, оскільки вимагається спеціалізована робота для відкриття воріт без пошкодження системи автоматики. Зважайте, що ціна може змінюватися в залежності від місцезнаходження об’єкта.

Після відкриття гаражного замка, як правило, його можна продовжувати використовувати без заміни на новий. Якщо замок справний, наші майстри відкриють його без пошкоджень. Однак якщо замок старий або поганий, може бути розумніше замінити його на новий з метою підвищення безпеки

Майстри Lock Open Service оперативно реагують на замовлення клієнтів. Після отримання заявки майстер відправляється на місце виклику в найкоротший можливий термін. Зазвичай це займає від 15 до 30 хвилин.

Якщо використовується метод, що не завдає пошкоджень, наприклад, використання спеціалізованих інструментів або за допомогою електронних пристроїв, вартість може бути нижчою. Однак, у разі, якщо замок потребує зламу, руйнування або заміни, вартість може бути вищою через необхідність додаткових робіт та матеріалів.

Якщо виникла ситуація, коли втрачені всі ключі від гаражних воріт, то майстер потребує деякої інформації для того, щоб виконати послугу. Для початку, майстер може запитати документ, що підтверджує вашу особистість. У разі, якщо документи втрачені разом з ключами, можна звернутися до сусідів або працівників поліції, які можуть підтвердити, що людина є законним власником майна.